اخبار
01
 برگزاری جلسه مجمع عمومی مؤسسه خیریه حامی بیمارستان
چکیده: جلسه مجمع عمومی مؤسسه خیریه حامی بیمارستان شهید مصطفی خمینی در تاریخ 28/08/1396 رأس ساعت 11 در محل سالن کنفرانس بیمارستان و با حضورخیرین ، پزشکان ، مدیران و پرسنل بیمارستان برگزار شد این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد سپس دکتر نوری سرپرست بیمارستان هدف و دستور کار جلسه و لزوم مشارکت اقشار مختلف جامعه در امور خیریه و حمایت مادی و معنو... ادامه »
16
جلسه هیئت مؤسس خیریه حامی بیمارستان شهید مصطفی خمینی تشکیل گردید
چکیده: جلسه هیئت مؤسس خیریه حامی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی رأس ساعت 11 صبح روز سه شنبه 16/08/1396 در محل دفتر ریاست بیمارستان برگزار شد،این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و سپس جناب آقای دکتر غلامرضا نوری سرپرست بیمارستان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تقدیر از گام نهادن در راه خیر به تشریح اهداف جلسه ... ادامه »
14
افتتاح و راه اندازی سالن انتظار بیمارستان
چکیده: بمنظور رفاه حال بیماران و ارباب رجوع در فصول گرم و سرد سال سالن انتظار بیماران و ارباب رجوع در فضایی مطلوب و مناسب در فضایی به مساحت 70 متر مربع راه اندازی گردید.
14
راه اندازی نمازخانه جدید بیمارستان
چکیده: بمنظور رفاه حال بیماران و ارباب رجوع و فراهم نمودن امکان بهره گیری معنوی نمازخانه بیمارستان در فضای مطلوب و با نشاط و بصورت نمازخانه بانوان و آقایان بصورت مجزا راه اندازی گردید.
01
یکم آبانماه روز ملی آمار و برنامه ریزی مبارکباد
چکیده: آمار و برنامه ریزی آمار، اصول و روش جمع آوری اطلاعات اولیه، مرتب و خلاصه کردن و نمایش دادن آنها، و بالاخره تجزیه و تحلیل اطلاعات اولیه و استخراج نتایج را به عهده دارد. برنامه نیز راه و روش معیّن برای آینده است. در حقیقت برنامه ریزی، کوششی سازمان یافته و آگاهانه برای هماهنگی، جمع بندی و تلفیق مطلوب و بهینه همه امکانات فیزیکی، مادی و نیروی انسانی بر... ادامه »
01
فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالارشهیدان تسلیت باد
چکیده: فرا رسیدن مام محرم ایام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) را تسلیت می گوییم   محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی، ماه حماسه و شجاعت و جوانمردی و ماه ظلم ستیزی و مبارزه با ذلت است.   محرم ماه شور و شعور و عشق و فریاد است. ای ماه خون، دوباره می‌آیی و سکوت تاریخ را در هم می‌شکنی و بغض ناله را از حنجره‌ها آزاد می‌سازی... ادامه »
30
فرارسیدن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید مبارکباد
چکیده: در 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.   جنگي نابرابر در شرايطي به ايران تحميل ... ادامه »
29
برگزاری راند مدیریتی داروخانه
چکیده: راند مدیریتی ایمنی واحد داروخانه روز دوشنبه مورخ 96/6/27 انجام شد طی این بازدید مشکلات ایمنی داروخانه بررسی و مواردی در این راستا تحت عنوان اقدام اصلاحی به تصویب رسید.
19
راه اندازی سامانه نقل و انتقال کارکنان
چکیده: جهت ورود به سامانه نقل و انتقالات نام کاربری وکلمه عبور) به صورت پیش فرض  شماره ملی( می باشد. لطفاً پس از ورود به سامانه کلمه عبور را تغییر دهید. بازیابی کلمه عبور در صورت فراموشی از طریق اطلاعات فردی درج شده در سامانه که پس از اولین ورود تکمیل نموده اید امکان پذیر است . کارکنان  رسمی، پیمانی و قراردا... ادامه »
15
برگزاری کمیته دارو، درمان و تجهیزات پزشکی
چکیده: کمیته دارو، درمان و تجهیزات پزشکی در تاریخ 1396/06/13 رآس ساعت 11 صبح با حضور نمامی اعضاء در محل دفتر ریاست بیمارستان برگزار گردید در این جلسه پیرامون دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر شد و در پایان با توافق اعضاء مواردی به تصویب رسید.
14
برگزاری کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا
چکیده: کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا در تاریخ 1396/06/12 ساعت10 صبح با حضور نمامی اعضاء در محل دفتر ریاست بیمارستان برگزار گردید در این جلسه پیرامون دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر شد و در پایان جلسه مواردی به تصویب رسید.
11
برگزاری کمیته مدارک پزشکی بیمارستان
چکیده: در تاریخ 09/06/1396 کمیته مدارک پزشکی و اخلاق پزشکی بیمارستان برگزار گردید.
09
برگزاری راند مدیریتی ایمنی بیمار
چکیده: در تاریخ 1396/06/09 راند مدیریتی ایمنی بیمار در بخش سی سی یو 1 بعمل آمده و مواردی در این راستا به تصویب رسید.
08
اعلام پروژه های اجرا شده و در دست اقدام مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده: به مناسبت فرارسیدن هفته دولت اهم اقدامات انجام شده  و در دست اقدام مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی توسط آقای عبداله ملکی مسئول روابط عمومی بیمارستان اعلام گردید. این مقام مسئول ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر از تلاشهای تمامی همکاران قدردانی نمودند   ... ادامه »
25
سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان عزیز مبارکباد
چکیده: 26مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به عنوان، روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود داشتند. ضمن گرامیداشت این روز برای همه آزادگان سرافراز کشورمان آرزوی توفیق و سلامتی کرده و برای آنها بهترین ها را آرزومندیم
19
برگزاری جلسه معارفه و تودیع سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده: در تاریخ 1396/05/18 جلسه معارفه و تودیع سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی با حضور معاونت محترم درمان دانشگاه و جمعی از پزشکان ، مدیران و کارشناسان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستانها برگزار شد و از زحمات سرپرست قبلی جناب آقای دکتر فیروز بالاوندی تقدیر بعمل آمد و در ادامه بموجب ابلاغ ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر غلامرضا نوری زلان... ادامه »
02
آگهی مزایده عمومی
چکیده: متقاضیان جهت  اطلاع از شرایط مزایده  فایل ضمیمه را دانلود نمایند.
01
فرارسیدن هفته قوه قضائیه مبارکباد
چکیده: فرارسیدن هفته قوه قضائیه مبارکباد
17
برگزاری دومین جلسه مؤسسه خیریه بیمارستان شهید مصطفی خمینی
چکیده: پیرو تأکیدات مقام محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور فراهم آمدن امكان شناسايي و ساماندهي خيرين  حوزه سلامت و برنامه‌ريزي براي بهره‌گيري صحيح از كمكها، مشاركتهاي مردمي و هدايت كمكها به حوزه سلامت و لزوم تشکیل مؤسسه خیریه بیمارستانی در تاریخ 96/03/16 دومین جلسه مؤسسه خیریه بیمارستان شهید مصطفی خمینی به اهتمام خیرین... ادامه »
11
راه اندازی سیستم نوبت دهی الکترونیکی
چکیده: بمنظور تکریم ارباب رجوع و بیماران و سهولت دسترسی همشهریان سیستم نوبت دهی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فجر انقلاب راه اندازی شد . نوبت دهی تلفنی با تلفن ثابت: 3890 نوبت دهی تلفنی با تلفن همراه: 0843890
06
السلام علیک یا شهر الله الاکبر و یا عید اولیائه
چکیده: در ماه پر خیر و برکت رمضان برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندم ...  التماس دعا
03
به خرمشهر خوش آمدید
چکیده: امروز سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سال 1361 است. به همین مناسبت مروری داریم بر عملیات «الی بیت‌المقدس» که منجر به آزادسازی خرمشهر شد. به گزارش ایسنا، اطلاعاتی که از اسرای عراقی درباره جنگ تحمیلی به دست آمده به روشن شدن جریانات و حوادثی که در خلال این جنگ اتفاق افتاده کمک شایانی کرده است. ضمن اینکه بررسی عملیات‌های رز... ادامه »
20
مراسم تودیع و معارفه مدیریت بیمارستان برگزار گردید
چکیده: در تاریخ 1396/01/20 مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام برگزارگردید در این مراسم  آقای دکتر بالاوندی از زحمات آقای علی اصغر داودیان تقدیر و برای آقای یوسف جمشید بیگی نیز آرزوی موفقیت نمودند . در ادامه مراسم توسط قای داودیان مدیر قدیم و آقای جمشید بیگی مدیر جدید  بیاناتی ایراد شد و کارنامه مدیریت قبلی و بر... ادامه »
03
 رئیس دانشگاه ولادت حضرت زهرا(س) و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام طی پیامی ولادت باسعادت حضرت زهرا(س)، ولادت امام خمینی(ره) بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت. به گزارش خبرنگار وب دا، متن کامل پیام دکتر علی دل پیشه به شرح زیر است: واپسین روزهای سال 1395 در آستانه فرارسیدن سال نو معطر به شمیم ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س) است که تلفیق گرانبهایی از... ادامه »
02
از سوی مقام معظم رهبری سال ۹۶ «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری شد
چکیده: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها و عید نوروز به همه‌ی هم‌میهنان و ایرانیان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران و با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال ... ادامه »
26
فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی تهنیت باد
چکیده:   یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال پیشاپیش فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم
23
اعتبار بخشی سال1395 مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی انجام گردید
چکیده: اعتباربخشی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی در تاریخهای 95/12/21 لغایت 95/12/23 با حضور تیم اعزامی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی انجام گردید. اعتباربخشی به عنوان یک فرایند خودارزیابی و ارزیابی بیرونی توسط واحدهای نظارتی وزارتخانه مذکور  برای ارزیابی صحیح سطح عملکرد بیمارستانها در ارتباط با استانداردهای تدوین شده  و پیاده سازی روش... ادامه »
18
تعیین پیشنهادبرتر بیمارستان
چکیده: پیرو راه اندازی سامانه الکترنیکی پیشنهادات در سایت بیمارستان ، در تاریخ 1395/12/17 در جلسه مدیریت اجرایی بیمارستان پیشنهادات درج شده در سامانه توسط اعضاء مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهاد برتر انتخاب و مقرر شد از سوی ریاست بیمارستان مورد قدردانی قرار گیرد. پیشنهاد برتر: اتصال محوطه بیمارستان به پارک  مجاور و ایجاد پل ارتباطی جهت استفاده ارباب رج... ادامه »
12
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن ایام اله دهه مبارک فجر
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با صدور پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه‌ فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت. به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام تبریک دکتر علی دل پیشه به شرح ذیل است: دوازدهمین روز بهمن57، شوق انگیز ترین صفحه كتاب انقلاب، روز ورود زعیـــم آگاه، ولی فقیه و رهبر مجاهدان و مبارزان حضرت امام خمینی (ره) ب... ادامه »
11
فرارسیدن ایام الله مبارک فجر یر فجر آفرینان مبارکباد
چکیده:   وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن ... ادامه »
03
راه اندازی سیستم پکس در مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در این رابطه اظهار کرد: قابلیت های جدید نرم افزار PACS در بیمارستان های امام خمینی (ره) و شهید مصطفی جهت خدمت رسانی به همشهریان گرامی یکی از اقدامات شایسته به مردم دانشگاه است.   وی در ادامه به بیان قابلیت های این سامانه اشاره کرد و گفت: قابلیت یکپارچه سازی اطلاعات تصاویر بیماران ب... ادامه »
19
ارتحال یار دیرین امام ، انقلاب و رهبری بر ملت شریف ایران تسلیت باد
چکیده: .
09
سالروز حماسه 9 ديماه ، روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت ، گرامی باد.
چکیده: بصیرت در کلام معصومین علیهم السلام اشاره هرگاه فتنه‌ها چون مار سمی سر از آشیانه بیرون می‌آورند، ترکیبی از فرصت‌ها و تهدید‌ها رخ‌نمایی می‌کند. تهدید برای قوام و امنیت جامعه و فرصت برای محک زدن عیار خویش و میزان بصیرت. آموزه‌های سیاسی اسلام، سرشار از رهنمودهایی است که تکلیف ما را با فتنه و فتنه‌گر مشخص می&zwn... ادامه »
01
برگزاری کارگاه احیاء پیشرفته نوزادان
چکیده: درراستای ارتقا سطح علمی و عملی پزشکان، پرستاران و ماما ها در زمینه احیا نوزادان در مورخ 29 آذر ماه 1395کارگاه احیا پیشرفته نوزادان با حضور بیش از 120 نفر از کادر پزشکی و پیرا پزشکی توسط واحد آموزش دفتر پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی و با همکاری اداره مامایی استان با سخنرانی جناب آقای دکتر نورالهی فوق تخصص نوزادان  و دو نفر از کارش... ادامه »
18
آغاز امامت و ولایت حضزت مهدی (عج) تهنیت باد
چکیده:   ما منتظریم شاعر : علی اکبر لطیفیان ما منتظریم از سفر برگردی یک روز شبیه رهگذر برگردی با کاسه آب و مجمری از اسپند ما آمده‌ایم پشت در برگردی وقتی سر شب که رفتنت را دیدیم گفتیم نمی‌شود سحر برگردی ما منتظر توایم آقا نکند یک جمعه غروب بی خبر برگردی من گوشه‌نشین کوچه برگشتم ای کاش که از همین گذر برگردی پرواز نمی‌کن... ادامه »
29
فرا رسیدن اربعین سالار شهیدان بر مسلمانان جهان تسلیت باد
چکیده:   اربعين، يادمان حماسه جاويد و شكوهمندي است كه سير تاريخ تشيع، بلكه اسلام را متحوّل ساخت و سرود پيروزي انسان ‌هاي آسماني و آزاده، امّا مظلوم را براي هميشه در فضايي دردآلود طنين ‌انداز ساخته است. اربعين، تجديد ميثاق پيروان اختران فروزاني است كه دنيا را با انوار تابناك خويش درخشان نموده، با خون مطهر خود پيرايه ‌هاي ضلالت، تبهك... ادامه »
04
فراخوان پروپوزال طرح های تحقیقاتی
چکیده: با توجه به راه اندازی واحد پژوهش مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی از تمامی پژوهشگران دعوت بعمل می آید که پروپوزال طرح های تحقیقاتی خود را به این مرکز ارسال نمایند.
04
برگزاری دومین شورای پژوهشی بیمارستان
چکیده: در تاریخ 1395/05/30 دومین شورای پژوهشی بیمارستان شهید مصطفی خمینی تشکیل گردید و پس از بررسی تعداد 7 طرح تحقیقاتی ارسال شده برای پژوهش بیمارستان ، 5 طرح تحقیقاتی مورد تأیید قرار گرفت و برای داوری ارسال شدند.
04
آغاز سرشماری اینترنتی سال1395
چکیده: عاون مرکز آمار ایران از شروع سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در کشور از سوم تا بیست و چهارم مهرماه امسال خبر داد. به گزارش ایرنا، علیرضا زاهدیان افزود: شرکت در سرشماری اینترنتی آسان است و تکمیل فرم پرسشنامه وقت زیادی از خانوارها نمی گیرد.   وی یادآور شد: از آنجایی که سرشماری عمومی نفوس و مسکن به شیوه حضوری پیچیده و پرهزینه است، بنابراین ... ادامه »
01
هفته دفاع مقدس گرامی باد
چکیده: هفته دفاع مقدس گرامی باد
18
فرارسیدن عید تقرب و بندگی عید سعید قربان مبارکباد
چکیده: روز تقرّب عید قربان جلوه گاه تعبّد و تسلیم ابراهیمیان حنیف است، و فصل قرب مسلمانان به خداوند، در سایه عبودیّت. عید قربان فصل قربانی کردن عزیزها در آستان «عزیزترین» یعنی خداست. عید قربان مجرای فیض الهی و بهانه عنایت رحمانی به بندگان مؤمن و مطیع است. و هر کس بتواند رضای خویش را فدای رضای حق کند، از خواسته دل در راه خواسته خدا چشم بپوشد،... ادامه »
15
برگزاری کارگاه آموزشی رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع
چکیده: در تاریخ 1395/6/8 کارگاه آموزشی رضایتمندی و ارباب رجوع در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی با حضور پرسنل اداری مالی و بهداشتی درمانی برگزار گردید ، این کارگاه آموزشی توسط خانم الهام بوشهری مسئول بهبود کیفیت برگزارشد.
13
سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)
چکیده: اولین روز از ماه ذی الحجه که دارای دو عید مبارک قربان و غدیر نیز است سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ می باشد.در این روز فرخنده، حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت ازدواج حضرت ... ادامه »
04
هفته دولت گرامی باد
چکیده: .
01
روز پزشک مبارکباد
چکیده:                                                                                                     ... ادامه »
04
انجام اولین مورد پلاسما فرزیس در مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام
چکیده: در تاریخ 1395/5/1در مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی اولین مورد پلاسما فرزیس انجام شد. لازم به ذکر است پیشتر دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیمارانی که نیازمند این اقدام درمانی بودند به استانهای مجاور اعزام می نمود که این امر موجب تحمیل هزینه هم برای دانشگاه  و هم برای بیماران می شد. هدف اصلی پلاسمافرزیس درمانی کاهش مولکولهای پلاسمایی در گردش ا... ادامه »
08
برگزاری کارگاه یکروزه مقابله با خشم
چکیده: درراستای توانمند سازی پرسنل انتظامات بیمارستان شهید مصطفی خمینی در برخورد با استرسها وعوامل ایجاد کننده خشم ، کارگاه یکروزه ای در روز شنبه مورخ 5/4/95 در محل سالن کنفرانس بیمارستان تشکیل شد. در این کارگاه مباحث :علل خشم، علائم جسمی روانی ناشی از خشم، عوارض خشم و راهکارهای مبارزه با آن توسط جناب آقای صابری نژاد کارشناس ارشد روانشناسی ارائه گردید.
31
برگزاری کلاس آموزشی احیاء قلبی ریوی
چکیده:  کلاس آموزش احیاء قلبی ریوی برای پرستاران مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی با اولویت پرستاران بخشهای ویژه برگزار گردید این کلاس آموزشی با هماهنگی سوپروایزر آموزشی بیمارستان و تدریس دکتر ابراهیم خلیقی متخصص بیهوشی در تاریخ 26 خرداد ماه 1395 تشکیل شد. در این دوره آخرین و جدیدترین گایدلاین ها در زمینه احیاء قلبی ریوی ارائه گردید. هدف از برگز... ادامه »
18
حلول ماه مهمانی خدا بر مؤمنین راستین مبارک
چکیده:  
13
پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قيام 15 خرداد
چکیده:  به گزارش خبرنگار وب دا، پيام دکتر علی دل پیشه به شرح ذيل مي باشد :   بسم الله رحمن الرحيم چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگ... ادامه »
13
سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب تسلیت باد
چکیده:  
06
چکیده:  در راستای افزایش کیفیت خدمات پزشکان مقیم بخش NICU و اورژانس پرسشنامه ای تحت عنوان رضایت سنجی پرستاران از پزشکان مقیم این بخشها توسط واحد بهبود کیفیت طراحی و توسط پرستاران این بخش تکمیل شد وبا نرم افزار excel تجزیه و تحلیل شد. نتایج این رضایت سنجی ها به همراه تحلیل آنها جهت مداخله به مدیران ارشد بیمارستان گزارش داده شد.
06
برگزاری کارگاهRCA در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام توسط واحد بهبود کیفیت بیمارستان
چکیده:  کارگاه تحلیل علل ریشه ای خطا (RCA ) توسط خانم زهرا تولیده کارشناس بهبود کیفیت در روز دوشنبه مورخ 13/2/1395 در سالن کنفرانس مرکز  برگزارگردید. شرکت کنندگان این کارگاه مسئولین بخش های بالینی و پاراکلینیکی بودند.
06
چکیده:  کارگاه بهبود کیفیت با استفاده از تکنیک FOCUS PDCAدر روز سه شنبه مورخ 14/2/95 توسط خانم الهام بوشهری مسئول بهبود کیفیت مرکز برگزار گردید که گروه هدف این کارگاه کلیه پرسنل درمانی و اداری بوده ومورد استقبال قرار گرفت.
06
چکیده:  در راستای نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد ،بازدیدهای کیفیتی بخش ها و واحدهای بیمارستان توسط واحد بهبود کیفیت و مدیران ارشد بیمارستان و همچنین واحدهایی که در امتیاز دهی کیفیتی بخش ها و واحد ها دخیل هستند انجام میگیرد در این بازدید ها موارد متعددی از جمله سنجه های اعتباربخشی مربوط به هر بخش و واحد بررسی میگردد و امتیاز هر بخش و واحد با حضور مسئول ب... ادامه »
06
انجام راند های مدیریتی ایمنی بیمار برای اولین بار در بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) ایلام
چکیده: راند مدیریتی ایمنی بیمار به پیشنهاد واحد بهبود کیفیت و با همکاری مدیران ارشد بیمارستان و کارشناس ایمنی بیمار برای اولین بار در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام برگزار گردید این راند های مدیریتی با حضور ریاست ،مدیریت و مترون محترم ، واحد بهبود کیفیت و کارشناس ایمنی بیمار برگزار میگردد به این صورت که که هر هفته از یک بخش بازدید به عمل آمده و در جوی ... ادامه »
21
اعیاد شعبانیه مبارک
چکیده:  شیر خدا و نسل شیرش صلوات بر فاطمه و پور دلیرش صلوات میلاد حسین است و ابافضل و علی بر شاه و ولیعهد و وزیرش صلوات سالروز میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابالفضل(ع) و امام سجاد(ع) ببر همگی مسلمانان جهان مبارکباد.
06
شرکت بسیجیان بیمارستان در کوه پیمایی هفته سلامت
چکیده: در تاریخ 95/02/05بسیجیان عضو بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید مصطفی خمینی به همراه بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی در مراسم کوه پیمایی در منطقه ارغوان شرکت کردند . این مراسم بمناسبت هفته سلامت و بمنظور حفظ و ارتقاء سطح سلامت بسیجیان و فرهنگ سازی و ترویج ورزشهای همگانی برگزارشد. همه ساله روز 18 فروردین(7 آوریل) به عنوان روز جهانی بهداشت در کشورهای مخت... ادامه »
21
حلول ماه رجب بر مؤمنین راستین مبارکباد
چکیده:  از پیامبر اکرم نقل شده است که ماه رجب ماه بزرگ خداست و ماهی در حرمت فضیلت به آن نمی رسد و قتال با کافران در این ماه حرام است و شعبان ماه پیامبر خداست و رمضان ماه امت من است. امام موسی کاظم در خصوص ماه رجب فرمودند: رجب نام نهری است در بهشت از شیر سفیدتر و از عسل شیرین تر، هر که یک روز از ماه رجب را روزه بدارد البته از آن نهر بیاشامد. امام صا... ادامه »
14
ولادت باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) روز زن و روز مادر مبارک
چکیده: روز مادر مجالی است تا بار دیگر، کودکی هایمان، در آغوش مهربان مادر رها شوند و به یاد بیاوریم که وسعت هیچ آسمانی، به اندازه عطوفت های مادر نیست و با ارزش تر از مادر، واژه ای در فرهنگ مهربانی ها نیست. در این روزگار رنگ و رو رفته، لبخند مادر، ناب ترین تصویر است.   گاهی اگر می بینیم جاده زندگی، صاف و هموار شده است، بدانیم دعای مادر، چقدر راهگشا ... ادامه »
10
از سوی مقام معظم رهبری سال 1395 "سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامیده شد
چکیده:  پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۵ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است. بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الی احسن الحال.... ادامه »
25
نوبهاران خجسته باد
چکیده:  گلها همه با اذن تو برخواسته اند از بهر ظهور تو خود آراسته اند مردم همه در لحظه تحویل بی شک اول فرج تو را از خدا خواسته اند سال 1395مبارک باد .   اللهم عجل لولیک الفرج فرا رسیدن نورزو باستانی بر همگان مبارکباد.
22
فاطمه پاره تن من است
چکیده:  در عزایت این دل دیوانه مى سوزد هنوز  شمع، خاموش ست و این پروانه مى سوزد هنوز  در میان سینه، قلب داغدار شیعیان  از براى محسن دُردانه، مى سوزد هنوز  شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پاره تن رسول الله(ص) تسلیت باد
04
تألیف کتاب آشنایی با قوانین و مقررات اداری دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور
چکیده: کتاب آشنایی با قوانین و مقررات اداری دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور توسط آقایان عمران علیمردانی و امراله نیازیان از کارکنان حیطه اداری دانشگاه علوم پزشکی ایلام تالیف شد کتاب مذکور در خصوص مقررات اداری پس از استخدام کارکنان است. مولفان هدف خود را از تالیف کتاب مذکور جمع آوری و منسجم نمودن قوانین و بخش نامه ها و همچنین ارایه فرمول... ادامه »
02
برگزاری کارگاه دو روزه تغذیه با شیر مادر
چکیده: برگزاری کارگاه دو روزه تغذیه با شیر مادر توسط مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی کارگاه دو روزه تغیه با شیر مادر در تاریخهای 27 و 28 بهمن ماه 94 توسط واحد آموزش مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام در محل سالن کنفرانس ستاد دانشگاه برگزار گردید. گروه هدف پرستاران و ماماهای مراقبت کننده از مادران و نوزادان بودند. در آغاز ضمن تشریخ اهداف کار... ادامه »
02
قهرمانی تیم فوتسال ذمرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام در رقابتهای جام دهه فجر
چکیده:  تیم فوتسال مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام در رقابتهای جام فجر واحدهای دانشگاه علوم پزشکی ایلام که همه ساله بمناسبت دهه باشکوه فجر انقلاب اسلامی برگزار می شودحائز رتبه اول گردید.سرپرست تیم آقای احسان اله صابری و اعضای تیم آقایان رامین حواس پور، افشار حاتمی ، هادی رضایتی، محسن هواسی ، سلیم مرادخانی و ابوذر ویسی بودند. به همین مناسبت... ادامه »
25
روز پرستار و میلاد با برکت حضرت زینب(س) فرخنده باد
چکیده:  روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، پرستار تمام نیکی ها، پرستار تن رنجور ولایت، پرستار ارزش های مقدس عاشورا، زینب کبری(س) بر همه پرستاران خصوصاً پرستاران بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) شهرستان ایلام و تمامی پیروان راستین آن حضرت مبارک باد .
20
افتتاح دومین دستگاه سی تی اسکن استان ایلام
چکیده: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار و ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام دستگاه سی تی اسکن اسپیرال مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال به بهره برداری رسید به گزارش وبدا این دومین دستگاه سی تی اسکن استان ایلام می باشد همچنین در این مراسم بخش سی سی یو 2 با ظرفیت 8 تخت افتتاح گردید.
11
فرا رسیدن دهه فجر بر فجر آفرینان تهنیت باد
چکیده: فرا رسیدن ایام مبارک دهه ی فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد   دهه ی پیروزی، دهه ی رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه ی نجات از ظلمت و استثمار بر عاشقان ولایت و ولایتمداری مبارک باد. دهه فجر از نگاه مقام معظم رهبری   دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آی... ادامه »
26
اجرای طرح سلامت معنوی کارکنان
چکیده:  به همت مرکز تخصصی نماز قم ، ستاد اقامه نماز  و دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی ایلام کارگاه یکروزه طرح سلامت معنوی کارکنان در مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی با حضور کارکنان رسته های مختلف درمانی ، اداری مالی و ..... در محل سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید.
21
برگزاری کمیته انتقال خون بیمارستان
چکیده:  در تاریخ 1394/10/17کمیته انتقال خون بیمارستانشهید مصطفی خمینی با حضور تمامی اعضاء و ریاست محترم انتقال خون استان ایلام در محل دفتر ریاست بیمارستان تشکیل گردید. در این جلسه ضمن بحث و بررسی در خصوص مشکل تهیه فرآورده های خونی ، بر راه اندازی دستگاه پلاسمافرز تأکید شد، نهایتا" مقرر گردید در اسرع وقت در راستای راه اندازی دستگاه پلاسمافرز از طریق ... ادامه »
19
برگزاری کمیته بهداشت محیط و کنترل عفونتهای بیمارستانی
چکیده:  کمیته بهداشت محیط و کنترل عفونت چهارشنبه  مورخ 94/10/16ساعت 12 در دفتر ریاست بیمارستان شهید مصطفی خمینی تشکیل گردید.
16
برگزاری کنفرانس مهارتهلی ارتباطی و رفتاری
چکیده:  کنفرانس مهارتهایارتباطی و رفتاری در مورخ 94/10/15توسط دکتر رضا ولیزاده متخصص اعصاب و روان با حضور پرسنل بیمارستان در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی برگزار گردید.
09
نهم دیماه سالروز بصیرت ملت و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری مبارکباد
چکیده:  "مردم عزيز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنيا را خيره کرد."   مقام معظم رهبری     حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلا... ادامه »
02
برگزاری هفته پایانی و برنامه اختتامیه دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستانی
چکیده:  هفته پایانی دوره آموزشی تربیت مدیر در عرصه بیمارستانی روزهای یکشنبه و دوشنبه 29 و 30 ام آذرماه در سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار گردید. در این دوره هفت نفر از پرسنل بیمارستان شهید مصطفی موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس دوره شدند. مراسم اختتامیه دوره با حضور معاون محترم درمان، معاون محترم دانشجویی فرهنگی، معاون محترم بهداشتی، سرپرست محترم... ادامه »
02
آغاز ولایت ولی عصر(عج) مبارکباد
چکیده:  
10
تمامی امکانات بهداشتی و درمانی در مرز مهران برای زائران اربعین حسینی فراهم است.
چکیده:  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تمامی امکانات بهداشتی و درمانی در مرز مهران برای زائران اربعین حسینی فراهم است.    به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار داشت: خوشبختانه با هماهنگی لازم با کشور تمامی امکانات بهداشتی و درمان در مرزهای کشور و خارج از مرزها یعنی در داخل خاک عرا... ادامه »
14
آخرین اخبار از جزییات سیل در ایلام
چکیده: خسارت 600 میلیاردی سیل به زیرساخت‌های مرکز استان ایلام معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: ارزیابی‌های اولیه نشان می‌دهد حدود 600 میلیارد تومان به زیرساخت‌های عمرانی مرکز استان خسارت وارد شده باشد اما میزان دقیق خسارت‌ها که پیش‌بینی می‌شود بیش از این باشد اعلام خواهد شد به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، «حسین کلان... ادامه »
13
 مرگ بر آمریکا یعنی،مرگ بر سیاست های آمریکا
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روزسه شنبه مورخ 1394/08/12 در دیدار پرشور هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان، مبارزه ملت ایران با استکبار را مبارزه ای «منطقی، خردمندانه و متکی بر تجربیات تاریخی» خواندند و با استناد به مشکلات و ضرباتی که به علت اعتماد به امریکا و ساده اندیشی برخی سیاسیون، در تاریخ معاصرِ کشور بوجود آمده ا... ادامه »
03
چرا روز دهم محرم عاشورا نام گرفت؟
چکیده: هفتاد و دو تن یاران شهید امام حسین (ع)، بزرگترین حماسه بشری را آفریده و یاد خویش را در دل تاریخ و وجدان بشرهای فضیلت خواه ابدی کردند. به تعبیر یکی از نویسندگان معاصر، عاشورا مائده بزرگ روح انسان در تداوم اعصار است. فایل خبر و ادامه مطلب:
12
تجمع اعتراض آمیز محکومیت فاجعه دلخراش منا
چکیده:   در تجمعی اعتراض آمیز هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی با شعارهای "مرگ بر آل سعود" و" از جنایات رژیم آل سعود نمی گذریم" فاجعه منا را محکوم کردند.  در ابتدای این تجمع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن محکوم کردن فاجعه منا و قربانی نمودن حجاج بیت الله الحر... ادامه »
04
راه اندازی سامانه تحت وب خدمات الکترونیک آذرخش
چکیده: بسمه تعالی اطلاعیه به اطلاع تمامی همکاران گرامی میرساند جهت مشاهده و دریافت فیش حقوقی شاغلین و بازنشستگان ، احکام پرسنلی ، خلاصه پرونده ، ارزشیابی و دوره های آموزشی خود می توانید به یکی از روشهای زیر وارد سامانه خدمات الکترونیک آذرخش شده و در صفحه جاری نام کاربری کد ملی و در قسمت کلمه عبور باز هم کد ملی خود را وارد نموده و پس از باز شدن صفحه مخصو... ادامه »
01
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده:   به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، دکتر علی دل پیشه به همراه معاون درمان ومعاون غذا و دارو و مدیران ستادی دانشگاه. با مسئولین بیمارستان ، پزشکان، پرستاران، کادر اداری و خدمات و همچنین بیماران بستری در این بیمارستان دیدار نمود و از... ادامه »
31
اعتبارسنجی بیمارستان شهید مصطفی خمینی انجام شد
چکیده: اعتبارسنجی بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) با حضور ارزیابان ارشد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در روز های دوشنبه و سه شنبه مورخ 30 و 94/6/31 انجام شد. در پایان روز دوم ارزیابی جلسه ای با حضور ارزیابان مذکور ، هیات اجرایی اعتبار بخشی بیمارستان و کارشناسان ستادی حوزه معاونت درمان دانشگاه تشکیل گردید، در این جلسه سرارزیاب وزارتخانه ضمن ارایه آخرین... ادامه »
10
مراسم تودیع و معارفه مدیریت بیمارستان و سرپرست اداره خدمات پرستاری برگزار شد
چکیده:  در تاریخ 1394/06/10مراسم تودیع و معارفه مدیریت بیمارستان و سرپرست اداره خدمات پرستاری برگزار شد، در این مراسم طی احکام جداگانه ای از سوی جناب آقای دکتر فیروز بالاوندی سرپرست بیمارستان ، جناب آقای علی اصغر داودیان بعنوان مدیریت بیمارستان و جناب آقای یوسف جمشید بیگی بعنوان مترون( سرپرست اداره خدمات پرستاری) معارفه شدند.خاطر نشان می گردد آقای دا... ادامه »
28
پیام ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام بمناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور
چکیده:  به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام دکتر علی دل پیشه بدین شرح است: 26 مرداد ماه سالروز ورود غیور مردانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس در عرصه میدان جنگ دلیرانه از کیان کشور دفاع کردند و در هنگامه اسارت نیز صبورانه مقاومت ورزیدند ولحظه ای برابر دشمن زبون سربه نشانه تسلیم خم نکردند. آنان نه تنها در اسارت دشمن نبودند، بلکه دشمن در اس... ادامه »
14
جلسه تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی برگزار شد
چکیده:  در تاریخ 1394/05/14 جلسه تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی برگزارشد . در این جلسه که با حضور معاونین دانشگاه ، اعضای هیأت علمی و پزشکان، مدیران ستادی و پرسنل بیمارستان برگزارشد از زحمات جناب آقای دکتر صوفی نیا سرپرست قبلی تقدیر بعمل آمد و طی حکمی آقای دکتر فیروز بالاوندی بعنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی گردید.  ... ادامه »
29
اقامه نماز عید فطر به امامت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری
چکیده:  عصرایران - نماز عید فطر به امامت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری در محل مصلی امام خمینی تهران اقامه شد.   مهمترین بخش های سخنان آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر به این شرح است: - رهبر انقلاب با جمله زیر سخنان خود را در خطبه‌های نماز عید فطر به پایان رساندند: این آقا (رئیس جمهور امریکا) گفته است می تواند ارتش ایران را نا... ادامه »
29
ابلاغ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه
چکیده: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به آقای روحانی رئیس‌جمهور، سیاست‌های کلی برنامه‌ی ششم توسعه را ابلاغ کردند. این سیاست‌های کلی بر پایه‌ی محورهای سه‌گانه‌ی «اقتصاد مقاومتی»، «پیشتازی در عرصه‌ی علم و فناوری» و «تعالی و مقاوم‌سازی فرهنگی» و با درنظرگرفتن واقعیت‌های موجود در صحنه‌ی داخلی و خارجی تنظیم شده است تا با تحقق اهداف ... ادامه »
23
ضیافت افطاری رهبر معظم انقلاب با هیئت دولت ساعاتی پس از توافق هسته ای
چکیده:  پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور از ضیافت افطاری اعضای هیئت دولت و رئیس‌جمهور در محضر رهبر معظم انقلاب خبر داد و گفت: رئیس‌جمهور محترم و اعضای هیئت دولت امشب مهمان ضیافت افطاری مقام معظم رهبری خواهند بود.
29
بازدید ریاست محترم دانشگاه و هیأت های نظارت و اجرایی انتخابات نظام پرستاری
چکیده:  ریاست محترم دانشگاه و هیأت های محترم نظارت و اجرایی انتخابات نظام پرستاری با بازدید از صندوق شماره 2 ( مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ) در جریان فرآیندهای مربوط به چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری قرار گرفتند. فایل خبر
29
 برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری
چکیده:  روز جمعه تاریخ 29 خرداد سال 1394 چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری همزمان با سراسر کشور در محل صندوق شماره 2 (مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی) برگزار گردید در این انتخابات پرسنل مشمول نظام پرستاری اعم از پرستار، بهیار، کمک بهیار ، کاردان و کارشناس بیهوشی و اتاق عمل و فوریتهای پزشکی می توانند 8 نفر پرستار و 1 نفر بهیار را انتخاب نمای... ادامه »
25
شرکت هیأت اجرایی بیمارستان در جلسه بررسی روند اجرای دستورالعمل پرداخت مبتنی بر عملکرد در تهران
چکیده:  هیأن اجرایی پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستان در تاریخ 26خرداد ماه سالجاری در جلسه بررسی روند اجرایی دستورالعمل پرداخت مبتنی بر عملکرد که در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید شرکت نمودند در این کارگاه علاوه بر آموزشهای تکمیلی توسط کارشناسان معاونت درمان وزارت، تمامی اطلاعات پایه ، جداول اکسل و محاسبات انجام شده توسط بیم... ادامه »
23
برگزاری کارگاه آموزشی بهبود کیفیت(FOCUS PDCA) در بیمارستان
چکیده:  در راستای تدوین برنامه بهبود کیفیت بیمارستان روز جمعه 22 خرداد 1394 کارگاه آموزشی بهبود کیفیت (1) از ساعت 8 صبح تا 16 عصر همانروز با حضور مدیران، رؤسای ادارات و مسئولین بخشها و واحدها در محل سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید، مدرس کارگاه سرکار خانم مرادی مدیر دفتر بهبود کیفیت مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) کرمانشاه می باشد.   &#... ادامه »
18
برگزاری کارگاه روشهای ارتقاء وب
چکیده:  در تاریخ 17 خرداد ماه سالجاری "کارگاه آموزشی روشهای ارتقاء وب " در محل سایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد و نمایندگان زیر پورتالهای دانشگاه علوم پزشکی ایلام با روشهای عملی ارتقاء وب ( وبومتریک) آشنا شدند ، مدرسین این کارگاه خانمها نساجی و کهزادی بودند.
04
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت استراتژیک
چکیده:  کارگاه عملی نحوه تدوین برنامه استراتژیک بیمارستان با حضور تمامی مدیران و مسئولین ادارات ، بخشها و واحدهای بیمارستان  بمدت 24 ساعت برگزار گردید، در این کارگاه شرکت کنندگان علاوه بر آموزشهای تئوری و عملی ، مراحل اجرایی بازنگری برنامه استراتژیک بیمارستان را آغاز نمودند. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر صادقی فرد عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزش... ادامه »
10
برگزاری کارگاه عملی تخصصی ورود اطلاعات در سامانه قاصدک
چکیده:  در تاریخ 08/02/1394 کارگاه آموزشی عملی تخصصی ورود اطلاعات پرداخت مبتنی بر عملکردپرسنل و پزشکان در سامانه قاصدک در محل سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی برگزار گردید. در این کارگاه آقایان داودیان و نیازیان اطلاعات لازم و نحوه تکمیل اطلاعات پرسنل و پزشکان در سامانه قاصدک را برای تمامی روسای ادارات و سرپرستاران بخشهای بیمارستان ت... ادامه »
05
شرکت هیأت اجرایی پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستان در همایش دانشگاه قطب
چکیده:  هیأت اجرایی پرداخت مبتنی بر عملکرد مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی و مسئول سامانه قاصدک بیمارستان در همایش دو روزه تاریخهای 3 و 4 اردیبهشت ماه در بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه شرکت نمودند، در این همایش اعضای هیأت های اجرایی و مسئولین سامانه قاصدک دانشگاههای کردستان ، لرستان، همدان، ایلام و کرمانشاه شرکت داشتند.
25
برگزاری جلسه هیأت محترم رئیسه دانشگاه در مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده: در روز یکشنبه مورخ 23/01/1394 با حضور ریاست دانشگاه و معاونین و مسئولین واحدهای ستادی دانشگاه و مسئولین بیمارستان و مدیران گروههای تخصصی بالینی جلسه ای بمنظور بررسی مسائل و مشکلات آموزشی، درمانی و سازمانی در محل سالن کنفرانس تشکیل گردید. ازجمله مصوبات مهم این جلسه: - بهینه سازی فضای فیزیکی بیمارستان  - انتقال یکی از بخشهای بیمارستان به بیما... ادامه »
17
بازدید ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم درمان از بیمارستان
چکیده:  در تاریخ 1394/01/16 ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر دل پیشه و معاونت محترم درمان جناب آقای دکتر کردجمشیدی با حضور در کلیه بخش ها و واحدهای مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ضمن تبریک سال نو، برای تمامی همکاران سالی سرشار از موفقیت و خیر و برکت آرزو نمودند.
23
فلوچارت برنامه تحول نظام سلامت
چکیده:  
23
استقبال بی نظیر مادران ایلامی از زایمان طبیعی بدون درد
چکیده:   مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام گفت: تعداد 40 زایمان مادران در استان ایلام برای اولین بار در قالب زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام انجام شده است.   ... ادامه »
23
رضایت رهبر معظم انقلاب از طرح تحول نظام سلامت، نقشه راه وزارت بهداشت
چکیده:  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از اجرای طرح تحول نظام سلامت، در حکم نقشه راه این وزارتخانه برای تکمیل این طرح است. دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی شنبه شب در حاشیه افتتاحیه مرکز پژوهشی، بهداشتی و درمانی زایشگاه بنت الهدای بجنورد اظهار کرد: رضایت معظم له باعث دلگرمی مجموعه وزارت بهداشت در تداوم عمل به وظای... ادامه »
15
کلاس آموزشی در خصوص نظافت گندزدایی ، تفکیک پسماند های پزشکی ومعمولی جهت پرسنل خدماتی برگزار شد
چکیده:  روزچهارشنبه مورخ 3/10 /93 راس ساعت 13/30کلاس آموزشی جهت کلیه پرسنل خدماتی وکمک بهیار به صورت همزمان برگزار گردید در این کلاس ابتدا مدیریت بیمارستان آقای برجی ضمن عرض خیر مقدم وخسته نباشید به پرسنل در خصوص اهمیت کار ورسالت بیمارستان ایراد سخن نمود سپس آقای احمدی کارشناس بهداشت محیط در خصوص اهمیت حفاظت فردی ، نظافت وگندزدایی سطوح وتجهیزات ، وتف... ادامه »
15
جلسه توجیهی پرسنل خدماتی در خصوص شرح وظایف ، نظافت ،گندزدایی و نگهداری اموال
چکیده:  روز پنجشنبه مورخ 13 /9/93راس ساعت 9 صبح در محل دفتر ریاست بیمارستان کلاس توجیهی جهت کلیه پرسنل خدماتی با حضورریاست ، مدیریت ، مترون ومسول بهداشت محیط برگزارگردید که اقای دکتر صوفی نیا ریاست بیمارستان ضمن خیر مقدم وخسته نباشید به پرسنل در خصوص اهمیت کار پرسنل خدماتی در بیمارستان ایراد سخن نمودند سپس مدیریت آقای برجی  ، مترون آقای داودیان ... ادامه »
04
افتتاح کلینیک ویژه مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی
چکیده:    در راستای اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت و تاکیدات مقام محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی  شهید مصطفی خمینی واقع در میدان کشوری شهر ایلام با حضور قائم مقام وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسید.  ... ادامه »
04
نشست صمیمیانه رئیس دانشگاه با متخصصین بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام
چکیده:  به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این نشست آقای دکتر صوفی نیا ریاست بیمارستان ضمن خوش آمدگویی  به ریاست دانشگاه واعضای هیت رئیسه ومتخصصین سخنانی ایراد نمود  سپس آقای دل پیشه ریاست دانشگاه با تقدیر از تلاش های پزشکان و متخصصین بیمارستان ها در راستای خدمات دهی به مردم در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: مشارکت بیشتر پزشکان در عرصه های ... ادامه »
10
کلینیک ویژه مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی راه اندازی شد.
چکیده:  در اجرای برنامه تحول نظام سلامت کلینیک ویژه مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی به بیماران با تعرفه دولتی با تخصص های زیر راه اندازی گردید 1- متخصص داخلی 2- متخصص قلب و عروق 3- متخصص زنان و زایمان  5- متخصص سونوگرافی 6- بخش رادیولوژی
10
فرا رسيدن ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني كه يادآور رشادت‌ها و مظلوميت‌هاي خاندان پاك رسالت است، تسلیت باد.
چکیده:  فرارسيدن ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني را كه يادآور رشادت‌ها و مظلوميت‌هاي خاندان پاك رسالت است، به عموم ملت ايران و همه آزادگان و شيفتگان حق و فضيلت و عدالت در سرتاسر جهان تسليت مي‌گويیم. عاشورا نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی حسین علیه السلام و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق می شود. حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق... ادامه »
10
مراسم تودیع و معارفه سرپرست خدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی برگزار شد.
چکیده:    این مراسم  در روز پنجشنبه مورخ 1393/08/08رأس ساعت 30 /10با حضور پرسنل و مدیران و با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.دکتر صوفی نیا سرپرست بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به حاضران ، بیاناتی در خصوص ایام عزاداری ماه محرم و آزادگی و رشادت های سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)  ایراد نمود، سپس شرایط فعلی بیما... ادامه »
25
و ان یکاد بخوانید یار ​ما برخاست
چکیده:  
23
            اعلام جزئیات بسته تشویقی کارکنان بیمارستانها
چکیده: پرداخت کارانه تشویقی طرح تحول نظام سلامت به کارکنان غیر پزشک بیمارستانها در پی ابلاغ بخشنامه ای از سوی دکتر محمد حاجی آقاجانی، معاون درمان و دبیر ستاد کشوری برنامه تحول نظام سلامت به روسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور، تمام بیمارستانهای مجری برنامه طرح تحول نظام سلامت مکلفند کارانه ای از محل این طرح به کارکنان غیرپزشک خود پرداخت کنند. بنابراین ... ادامه »
23
به شکرانه سلامتی رهبر
چکیده:  
11
برنامه تحول سلامت گامي بزرگ در راستاي خدمت رساني به بيماران
چکیده:   برنامه تحول سلامت گامي بزرگ در  راستاي خدمت رساني به بيماران
08
فرا رسيدن ماه مبارك رمضان بر تمامي مسلمين جهان مباركباد
چکیده:   فرا رسيدن ماه مبارك رمضان بر تمامي مسلمين جهان مباركباد
18
بازديد رئيس جمهور از مركز آموزشي درماني شهيد مصطفي خميني
چکیده: رئيس جمهور بصورت سرزده از مزكز آموزشي درماني شهيد مصطفي خميني بازديد بعمل آوردند. ادامه »
17
بازديد وزير بهداشت ازمركزآموزشي درماني شهيد مصطفي خميني
چکیده: وزير بهداشت درمان وآموزش پزشكي از بخشهاي مختلف بيمارستان شهيد مصطفي خميني بازديد نمود. ادامه »
03
 راه اندازی سایت اختصاصی بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) توسط واحد فناوری اطلاعات
چکیده:  راه اندازی سایت اختصاصی بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) توسط واحد فناوری اطلاعات ادامه »
جستجو