X

پیام ریاست

معرفی بیمارستان پیام ریاست

 

پیام رئیس بیمارستان :
بی شک در توسعه سازمانی ، توسعه ی همه جانبه ی سرمایه های انسانی،تضمین کننده ی افزایش بهره وری ، سودآوری و شان ومنزلت اجتماعی سازمان است ومی تواند جهشی برای سود سازمان به سوی اهداف از پیش تعیین شده باشد.

انسان داراي قدرت خلاقيت و نوآوري بسياري است جهت دادن اين انسان براي بهره وري از بيشترين ظرفيت و توانايي ذهني اش در گرو ايجاد انگيزش خدمت در اوست. انگيزه يك نيرو ، دليل و محرك دروني است كه انسانها را برای انجام آنچه كه مي خواهند انجام شود كمك مي كند. انگيزه، ستون فقرات مشاركت اختياري و مداوم بر انجام كار و خدمت است كه حاصلي پربار ، موثر چون كيفيت خدمات و رضايت مشتريان و نهايتا سلامتي يك جامعه را دارد. براي برانگيختن آنچه گفته شد در انسانها كه سرمايه هاي كلان و موثر در نظام خدمتي حوزه سلامت و هر جامعه ديگرند بايد سيستمي پويا ، كارا و موثر برقرار كرد سيستمي مبتني بر ارزشيابي منصفانه بر عملكرد آنان و اختصاص پاداشهاي متكي بر همان ارزشيابي براي آنان.


بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) مفتخر است با بهره مندی از اساتید مجرب وتوانا وکارکنان ماهر و ورزیده گامی موثر درتولید علم ،ارائه آموزش نوین به دانشجویان در سطوح مختلف وگامی دیگر در ارائه خدمات نوین تشخیصی، درمانی ومراقبتی به بیماران نیازمند برمی دارد. ودرسرلوحه فعالیتهای خود صداقت،اعتماد،شفاف سازی واطلاع رسانی را بیش از پیش مدنظرداشته ودراین راه از ایزد منان لطف بیکران واز کلیه اعضاء محترم هیات علمی وکارکنان محترم تقاضای مشارکت همه جانبه داردو خداوند بزرگ را شاکریم که هر روز شاهد رشد وبالندگی بیش از بیش ایران عزیز در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی و اقتصادی هستیم واز درگاه خداوند متعال تحقق آرمانهای بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را با تاُسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر جدی گرفتن تحقیق علمی و حرکت مصمم و برنامه ریزی شده در جهت ارتقای علمی کشور بدون اتلاف وقت را در راستای سازندگی ایران اسلامی مسئلت داریم .